O PROJEKTU

Ve 12 letech jsem objevil možnost skrze počítač kompletně produkovat vlastní skladby. Po těchto MIDI pokusech jsem nakonec v pubertě založil svou první kapelu a když jsme se dostali se spoluhráči do profesionálního studia, lépe jsem porozuměl některým produkčním technikám.

V období bez kapely jsem si koupil jednoduchou zvukovou kartu, nainstaloval první DAW a jako nadšený samouk se pustil nejen do domácího nahrávání svých nápadů, ale také do mixu i masteringu. Od roku 2014 publikuju tuto tvorbu pod jménem Intueri.

Rád se neustále učím a rozšiřuju si obzory. Od roku 2019 jsem otevřený různým spolupracím ve všech možných žánrech, třeba i na dálku. Mezi svoje milníky řadím spolupráci s Janem Firekem (Studio Emit Remmus), Václavem Váchalem (Váchal Sound) nebo kapelou Ondre's Tress. Od roku 2021 jsem také bubeníkem v kapele Rebius.

Své nadšení pro hudební tvorbu rád sdílím s ostatními a zároveň v muzikantské komunitě příležitostně nabízím pomoc těm, kteří si s vlastním nahráváním, mixem a masteringem neví rady.

Pokud se vám tedy líbí moje hudba nebo pokud myslíte, že bych mohl pomoci při vzniku té vaší, neváhejte mě kontaktovat.

content: Patrik Bulak
art: Jitka Bulaková  
© 2024 / všechna práva vyhrazena  
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky